آسو گروپ

راهنمای استفاده

در این قسمت ما بطور خلاصه و جامع نحوه استفاده از این سرویس را خدمت شما توضیح مي دھیم . پایه و اساس کار یکي است، شما در ھر دستگاھي كه مایل باشید سرویس را از طریق آن استفاده کنید، لازم است که اپلیکیشن مورد نظر و ھماھنگ با آن دستگاه را (که از طریق تکنسینھاي ما به شما معرفي میشود) از داخل خود دستگاه نصب کنید. جھت سھولت کار، تلویزیون اسمارت را توضیح مي دھیم. در ھر تلویزیون اسمارت قسمتي در داخل تلویزیون وجود دارد که شما میتوانید با ورود به آن اپ مورد نظر را جستجو کرده و نصب نمایید. بعد از نصب وارد اپ میشود و از شماره شناسایي که براي شما نمایش میدھد عکس گرفته و از طریقي ارسال ميکنید(معمولاً از طریق تلگرام). کار تمام است، بعد از چند دقیقه شما به سیستم وصل مي شوید.

نحوه اتصال از طریق اسمارت تی وی و سیستم عامل اندروید

تلويزيون اسمارت چيست ؟

به طور کلي منظور از تلويزيون اسمارت يا Smart TV، تلويزيوني است که قادر است به اينترنت متصل شود و کاربر مي تواند از شبکه اينترنت استفاده کند. تلويزيون اسمارت مانند تلفن هوشمند عمل مي کند. اين تلويزيون ها قادرند سرويس هاي مختلف اينترنتي را از طريق تلويزيون به کاربر ارائه دهند. يعني تلويزيون هوشمند معادل يک تلويزيون معمولي با يک کامپيوتر داخلي است که سرويس هاي متنوعي را به کاربر ارائه مي دهد.

به عبارت ساده تر ، تلويزيون اسمارت ، تلويزيوني است که قابليت نصب و راه اندازي اپليکيشن را از داخل خود تلويزيون دارد . معروفترين تلويزيون‌هاي اسمارت از برندهاي ال جي ، سامسونگ ، پاناسونيک ، و سوني آندرويد هستند . شما جهت استفاده از اين سيستم به اپليکيشن نياز داريد ، دقت بفرماييد اپليکيشن اهميت زيادي ندارد ، چون در واقع يک رابط کاربري است ، اين رابط کاربري هر نوع اپليکيشني ميتواند باشد.

جهت تلويزيون ال جي اسمارت و بعضي از مدلهاي سامسونگ اسمارت ، پاناسونيک اسمارت و سوني آندرويد :

قبل از هر چیزی ، به صورت مختصر در مورد اپلیکیشن‌ها و نحوه کار آنها توضیحاتی را به مختصر عرض می‌کنیم . در ابتدا به این سوالات می پردازیم که اکثر دوستان مطرح میکنند.

  • وظیفه اپلیکیشن چیست ؟
  • آیا اپلیکیشن همه کارها را انجام میدهد ؟
  • این اپلیکیشن‌ها متعلق به چه شرکتی‌ هستند ؟
  • آیا کسانی‌ که این سرویس کانالهای تلویزیونی را ارائه میدهند با اپ‌های یکسان ،
  • خدمات و کیفیت هم یکسان است ؟
  • آیا اپ‌ها رایگان هستند ؟

در اینجا باید عرض کنیم که وظیفه اپلیکشن این است که تلویزیون شما را به سرورهای ما متصل کند . رابط کاربری هستند . اپپلیکیشن به خودی خود خالی‌ از هر گونه محتوا می‌باشد (هیچ کانال یا چیزی توش نیست ، و در حقیقت ما از طریق شماره‌هایی‌ که شما برای ما میفرستید ، تلویزیون شما را به سرورهامون وصل می‌کنیم . این اپپلیکیشن‌ها متعلق به شرکتهایی هستند که آنها را ارائه میدهند . دقت داشته باشید اگر فلانی یک اپپلیکیشن به شما پیشنهاد داده که شبیه همان اپپلیکیشن است که ما پیشنهاد میدهیم ، این اصلا دلیل نیست که ما و ایشان یک سرویس ارائه میدهیم . ایشون اپ شما را به سرور خودش وصل می‌کند ، ما به سرور‌های خودمون . پس اپ دلیل شباهت سرویس به هیچوجه نیست . اپ ها رایگان نیستند ، و هزینه بسیار کمی‌ باید به شرکتهای خودشون پرداخت بشه که تیم پشتیبانی‌ ما در این زمینه به شما کمک میکنند .

برای نصب اپ‌های مورد نظر شما باید به قسمت فروشگاه داخل تلویزیون برید که ما جهت سهولت کار ، محل اپ ستور تلویزیون‌های ال جی و سامسونگ را در عکس برای شما مشخص کردیم .از آنجایی‌ که تعداد اپ‌ها زیاد هستن ، و اینکه کدام اپ برای شما مناسب است ، بستگی به دستگاهی دارد که شما قصد استفاده دارید ، پس پیشنهاد ما این است که از طریق تلگرم با واحد پشتیبانی‌ ما تماس برقرار بفرمایید تا در این زمینه کاملا شما را راهنمایی‌ کنند.

حهت دریافت پشتیبانی رایگان روی آیکن زیر کلیک کنید.

 

نحوه اتصال از طریق سیستم عامل ای او اس

جهت استفاده از اين سرويس در دستگاهاي iOS ( iPHONE و Apple TV Box ) شيوه کار يکسان است . شما ابتدا وارد App Store ميشيد و اپليکيشن مورد نظر را نصب مي‌کنيد ( GSE ) و مطابق با دستور العمل تصويري ، مراحل را با دقت طي مي‌کنيد . بسيار مهم است که در قسمت وارد کردن يوزر و پسورد ، اطلاعات دريافتي از سمت ما را به دقت وارد بفرماييد . توجه داشته باشيد که اين اپليکشن رايگان نميباشد و هزينه ناچيزي جهت استفاده بايد پرداخت بفرماييد . اول اپليکيشن را تست بفرماييد ، در صورتي که به درستي راه اندازي شد و شما موفق به ديدن تصوير شديد ، سپس جهت خريد اپليکيشن اقدام بفرماييد .